Butorowy Dwór-Apartamenty Kościelisko

Butorowy Dwór Restaurant

W naszej Resturacji łączymy to co najlepsze w podhalańskiej kulturze, tradycji i regionalnej kuchni! Przepiękne kameralne wnętrza, smacznie jedzenie dopełnieniem wszystkiego jest najpiękniejszy widok na całą panoramę Tatr. Połączenie tych wszystkich elementów czyni naszą restaurację miejscem wyjątkowym. Meble na naszej restauracji zostały wykonane ręcznie przez artystę z góralską dusom. W naszej karcie menu łączymy smaki podhala z kuchnią polską.

Menu

Why us?

Butorowy Dwór to miejsce wyjątkowe inne niż wszystkie. To co natchneło nas do stworzenia tego miejsca były Tatry i otaczająca nas natura. W naszych apartamentach znajdziecie Państwo połączenie stylu góralskiego połączonego z nowoczesnością. Do wykończenia wnętrz użyliśmy naturalnych materiałów, znajdziecie u nas przedweszystkim piękne, ręcznie zdobione jesionowe meble...

Unforgettable View

...of the Tatra Mountains

Great breakfast

...included in the price

Family atmosphere

...feel at home.

Playground

... and a play corner for children

Perfect location

...away from the hustle and bustle

Restaurant

with the flavors of Podhale

Contact us

Butorowy Dwór

ul. Salamandry 31B

34-511 Kościelisko

apartamenty@butorowydwor.pl +48 18 201 59 23

How to find us

Butorowy Dwór położony jest w cichej i spokojnej części Kościeliska na wysokości 1130 m n.p.m. Dzięki czemu z okien wszystkich apartamentów rozpościera się jeden z najpiękniejszych widoków na całą Panoramę Tatr oraz Zakopane.